منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

تدریس خصوصی MCATو GAMSAT

تدریس خصوصی MCATو GAMSAT

کلاسهای آمادگی آزمون GAMSAT, MCAT

تدریس خصوصی MCATو GAMSAT

آموزشگاه میرابی ۰۹۱۰۲۸۷۸۵۲۱ به مدیریت دکتر میرابی

تدریس خصوصی MCATو GAMSAT

منابع آموزشی آزمون GAMSAT

کلاس آمادگی برای آزمون GAMSAT

کلاس آمادگی برای آزمون MCAT

آمادگی برای آزمونهای OAT, DAT

تدریس خصوصی آزمون MCAT

تدریس خصوصی امتحان MCAT

تدرریس خصوصی آزمون OAT, DAT

معلم خصوصی MCAT

معلم خصوصی GAMSAT

معلم خصوصی DAT, OAT

تدریس خصوصی GREآموزش GRE , GMAT

 

Medical College Admission Test -MCAT

آزمون MCAT برای پذیرش در بیشتر دانشکده های پزشکی لازم است. این آزمون کامپیوتری است و تست ها مهارت علوم فیزیک و زیستی، استدلال کلامی و نگارش را شامل میشود. در سال ۲۰۱۵ AAMC بخش های جدید فیزیولوژی، اصول اجتماعی و زیستی رفتار و تعامل اجتماعی را اضافه کرد. این بخش توانایی شما در درک تاثیر اجتماعی فرهنگی، زیستی و روانی بر رفتار و تعاملات اجتماعی را می سنجد  و در کنار آن ها چگونگی فرایند احساسات و اضطراب را هم میسنجد. زمان این آزمون ۷٫۵ ساعت است.

مسئولین پذیرش از آزمون MCAT به عنوان شاخصی برای پیش بینی موفقیت شما در دانشکده پزشکی استفاده می کنند. این آزمون مهارت هایی را که در آن جا به کار خواهید برد می سنجند که شامل علوم پایه ,استدلال کلامی و توانایی نگارش می شود. MCAT یک آزمون کامپیوتری ۷ساعت و نیمی است که به عنوان یکی از آزمون های چالش برانگیز استاندارد معروف است.

 

Graduate Australian Medical School Admissions Test -GAMSAT

هدف از GAMSAT ارزیابی توانایی درک و شناخت و تجزیه و تحلیل مطالب، تفکر انتقادی در خصوص مسایل و موضوعات، و در مورد بخش ارتباط مکتوب، سازماندهی و بیان افکار به روشی منطقی و موثر است.

پرسش های GAMSAT بر مبنای مطالب استخراج شده از منابع مختلف است. این پرسش ها داوطلبین را ملزم به مطالعه و تفکر در باره ی یک متن، تفسیر نمایش گرافیکی اطلاعات، استفاده از روابط ریاضی و بکارگیری مهارت های استدلال در جداول داده ها می کند.

آزمون GAMSAT از سه بخش تشکیل شده است که به منظور ارزیابی عملکرد در حوزه های (۱) استدلال در علوم انسانی و اجتماعی، (۲) ارتباط نوشتاری، (۳) استدلال در علوم بیولوژیک و فیزیک طراحی شده اند. از آنجایی که تکنیک های یادگیری مبتنی بر مسئله در برنامه های درسی مدرن پزشکی نقشی محوری دارند، GAMSAT با تمرکز عمده بر ارزیابی توانایی حل مسئله در طیف وسیعی از حوزه های موضوعی ساخته می شود.

دانلود منابع آموزشی آزمون MCAT

کتاب زیست شناسی آزمون MCAT

دانلود منابع آموزشی آزمون GAMSAT

سرفصلهای آزمون GAMSAT

مجموعه لغات زیست به زبان انگلیسی

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 44 میانگین: 4.9]

نظرات بسته شده است.